Lista aktualności Lista aktualności

XVIII Integracyjny Turniej Koszykówki o Puchar Dyrektora RDLP w Zielonej Górze

W dniu 09.12.2017 roku w Drzonkowie odbył się XVIII Integracyjny Turniej w Koszykówkę o Puchar Dyrektora RDLP w Zielonej Górze.

Najlepszą drużyną okazałli się gospodarze turnieju drużyna z Nadleśnictwa Przytok. Drugie miejsce zajęła drużyna z Nadleśnictwa Lubsko. Trzecie miejsce przypadło drużynie z RDLP Zielona Góra. Każda z drużyn na podium otrzymała puchar ufundowany przez Dyrektora RDLP w Zielonej Górze a  zawodnicy pamiątkowe medale oraz statuetki.

Najskuteczniejszym zawodnikiem turnieju ze średnią 11,7 pkt. na mecz został zawodnik z Nadleśnictwa Bytnica - Jan Tarłowski, który to otrzymał statuetkę.

Najwszechstronniejszym zawodnikiem turnieju (MVP), wybór dokonany przez sędziego głównego, został gracz z Nadleśnictwa Przytok - Przemysław Popiół, który w nagrodę otrzymał piłkę do gry w koszykówkę oraz pamiątkową statuetkę.

W klasyfikacji Fair Play nagrodę w postaci statuetki otrzymała drużyna z Nadleśnictwa Sulechów z wynikiem 3,7 faula/mecz.

Więcej szczegółów na stronie sportowej RDLP Zielona Góra pod adresem: sportowa RDLP Zielona Góra