Lista aktualności Lista aktualności

Pożegnanie wieloletniego pracownika Nadleśnictwa Przytok

W dniu 29.01.2016 roku w Nadleśnictwie Przytok odbyło się spotkanie, podczas którego pożegnano odchodzącego na emeryturę Pana Eugeniusza Krupę.

 

Pan Eugeniusz przepracował w Lasach Państwowych 46 lat, 7 miesięcy i 28 dni. Pracę rozpoczął 01.07.1969 roku jako stażysta w Nadleśnictwie Brójce, a po odbyciu zasadniczej służby wojskowej został tam podleśniczym. Kolejne miejsca pracy to: Nadleśnictwo Trzciel, Nadleśnictwo Otyń i Nadleśnictwo Nowa Sól, a od 01.01.1993 roku Nadleśnictwo Przytok gdzie pracował jako podleśniczy i leśniczy.

W roku 2012 Eugeniusz Krupa otrzymał srebrną odznakę „Zasłużony dla Leśnictwa Zielonogórskiego".

Poza pracą zawodową Pan Eugeniusz jest aktywnym działaczem społecznym. Przez 9 kadencji był radnym gminy Otyń, działał również w OSP Bobrowniki, od której otrzymał tytuł „Honorowego Strażaka".

Realizował swoje pozazawodowe zainteresowania w łowiectwie pełniąc przez wiele lat funkcję w zarządzie K.Ł. Ryś w Niedoradzu.

Miłym akcentem uroczystości pożegnalnej było wręczenie pamiątkowych prezentów.

Na zakończenie przedstawiona została zabawna prezentacja multimedialna ukazująca kolejne  fotografie Eugeniusza Krupy poczynając od dzieciństwa poprzez cały okres pracy zawodowej.

Nie zabrakło również okolicznościowego tortu.

W pamięci wszystkich, którym dane było bliżej poznać Pana Eugeniusza Krupę pozostanie zawsze serdeczność, otwartość oraz pogoda ducha, którą emanował na co dzień.

W imieniu całej załogi Nadleśnictwa Przytok życzymy Panu Eugeniuszowi wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, odpoczynku na zasłużonej emeryturze oraz sukcesów w łowisku.